Demre Böcek ilaçlama 0530 158 62 24

Demre Böcek ilaçlama 0530 158 62 24

Demre Böcek ilaçlama 0530 158 62 24

antalya ilaçlama firmaları , antalya fare ilaçlama,antalya ilaçlama,böcek ilaçlama,haşere ilaçlama

Böcek ilacı kullandığınızda dikkat etmeniz gereken birkaç nokta vardır. Sadece bir örnek, bitkilerin bu pestisitlerin tarlada veya tarım alanında nasıl kullanılabileceği için gerekli olan dozdur. Pestisitlerin nasıl kullanılacağı kolay kabul edilse de, hala pestisit tipine bağlı olarak onu kullanmanın en iyi yolunun hangisi olduğunu bilmeyen birçok çiftçi var. Yanılmamak için, aşağıda iyi ve iyi olan pestisitlerin nasıl kullanılacağını görebilirsiniz.

Ekme

Ekim teknikleri gerçekten de Endonezya'da pestisit kullanmanın en yaygın yöntemi haline gelmiştir. Amaç, toprakta veya bitki dokusunda bulunan hastalık zararlılarını önlemektir. Ekim teknikleri genellikle granül formülasyonlar gibi katı pestisitler için kullanılır ve sistemik bir çalışma şekline sahiptir. Bu böcek ilacı için örneğin Wingran 0.5 GR, Furadan 3GR, Dharmafur 3 GR, Ventura ve Regent 0.3 GR.

tütsüleme

Pestisit kullanmanın ikinci yolu fümigasyondur. Fumigasyon, pestisitlerin gaz kullanılarak uygulanmasıdır. Bununla birlikte, bu kullanım uygun şekilde izlenmelidir, çünkü kullanılan gaz tehlikeli ve toksik gazdır. Fümigasyon başlangıçta bir depodaki zararlıları püskürtmek için kullanılmıştır.

Bununla birlikte, tarım arazilerinde kullanımı için önce plastikle kaplanmalıdır. Bazı insanlar toprakta pestisit kalıntılarına neden olmadıkları için fümigasyon tekniklerinin oldukça iyi olduğunu düşünmektedir. Fümigasyonda sıklıkla kullanılan gaz Basamid G. fumigandır.

Yem veya yem

Yemleme, Endonezya'da henüz iyi bilinmeyen ve bazı bölgelerde kullanılan bir yöntem olabilir. Pestisitlerin yemle nasıl kullanılacağı, pestisitlerin gıda maddeleriyle karıştırılmasıyla yapılır. Amaç, yemekten sonra hayvan zararlılarının ölmesini veya infertil olmasını önlemektir. Genellikle beslenmek için hedeflenen zararlılar fareler ve yaban domuzu. Kullanılan pestisitler Borratm Ractikus, Petrokum ve Klerat'ı içerir.

DİĞER BÖLGELER

7/24 Garantili ve onaylı ilaçlama için bize ulaşın.