Site Apartman İlaçlama 0530 158 62 24

Site Apartman İlaçlama 0530 158 62 24

Büyük site ve apartmanların yapılması ile beraber özellikle doğalgaz dairelerinin çok nemli olmasından dolayı haşere ve böcekler çok kolay bir şekilde oluşmaktadır. Bunun kolay bir şekilde önlenmesi için düzenli olarak ilaçlama yapılması gerekmektedir. Antalya Böcek İlaçlama müşterileri için gerekli olan her türlü hizmeti sunmaktadır.

 Örümceklere karşı farklı uygulamalar

ANTALYA İLAÇLAMA FİRMALARI

ANTALYA EV İLAÇLAMA FİRMALARI

ANTALYA FARE İLAÇLAMA FİRMALARI

ANTALYA İLAÇLAMA ŞİRKETLERİ

 

Örümcekleri basit ev ilaçlama yöntemleri  ile değil, aynı zamanda profesyonel  araç ve ekipmanlar ile de savaşabilirsiniz. Sizin için en iyi ipuçlarını derledik

·         Lavanta: Evinizin kapı önlerine  ve pencere kenarlarına  taze lavanta vazo içerisinde yerleştirin. Örümcekler kokuyu tolere edemez ve bu nedenle içerde  kalamazlar. Lavanta yerine, taze nane koyabilir ve daha sonra kullanabilirsiniz.

·         Temizlik: Örümcekler için en etkili ilaçlardan yöntemlerinden biri temiz bir ev olmasıdır. Örümcekler, böcekler,artıklara ulaşmanın kolay olan evleri ve daireleri seçer. Bir temizlik maddesi kullanıyorsanız, limon kokulu ve nane kokulu bir tane alın, bunun örümcekler üzerinde itici bir etkisi olduğuma emin olabilirsiniz.

·         Teknoloji: Örümcekleri evinizden çıkarmak için böcek kovan cihazın soketini  kullanın . Bir böcek avcısı , hayvanları toplamanıza ve onları evinizden belirli bir mesafede dışarıya bırakmanıza yardımcı olacaktır.

·         Sprey: Lavanta ve nane alternatifi olarak, bir böcek spreyi de kullanabilirsiniz . Bu pencerelerin ve diğer popüler örümcek noktalarının olduğu yerlere  püskürtülür. Ajan örümceklere karşı etkili bir şekilde mücadele eder  ve insanlara zararı yoktur, aynı zamanda koku barındırmaz ve leke bırakmaz.

·         İpuçları: Örümcekler dairenize pencereler ve kapılardan girer, bu nedenle girişleri, örneğin ekran kapılarıyla kapat malısınız. Dairede sadece kalanları ve israfı kısa bir süre için tutmalısınız, bunlar örümcekler için doğrudan bir davettir.

·         Not: Örümcekleri yakalamanız ve serbest bırakmanız bir şekilde mümkünse yapın, örümcekler eko sistem için önemlidir. Örneğin, sinir bozucu sivrisinekler ve sinekler gibi büyük miktarda böcekleri ortadan kaldırırlar.

 

Diğer Hizmetler

7/24 Garantili ve onaylı ilaçlama için bize ulaşın.